| giuli_4928 a întrebat:

De ce se dau examene in clasa a patra si este mai rau ca dau si la engleza si eu nu ma descurc mai dau si la mate si la romana o sa fie foarte greu pentru ca mai m-am si mutat in alta scoala care aici unde m-am mutat ei faceau texte si scrieau propoziti acolo ddea bea invatam culorile

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ChristianaAa a răspuns:

Draga mea...cine teo pus sa te muti din paradisul culorilor Api de aia meri la scoala sa inveti si examene o sa tot fie...asta din a 4 te pregateste si te antreneaza pentru altelebig grin success!tongue