| CRC98 a întrebat:

Maine am simulare si nu stiu daca sa-mi iau foi sau imi dau cei de la simulare!

P.S:sper sa nu radeti dar asta e prima data cand dau simulare!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

O sa primesti de acolo. Sint niste foi standard, cu etichete de la scoala, tocmai pentru a nu fi " semne" la test.

8 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu te lasa nimeni cu nimic pe banca in afara de pix si buletin. Vei primi de la profesori si foi pentru test si foi de rezerva ( ciorne). E ca o proba de examen. Se vor retine toate lucrurile personale cind intrati ( caiete, foi, telefoanele).

| CRC98 explică (pentru michelia):

Dar trebuie sa am obligatoriu buletin?

| michelia a răspuns (pentru CRC98):

Sau certificatul de nastere, daca nu ai inca buletin.

| CRC98 explică (pentru michelia):

Aha pai i-am aratat certificatul si scuze ca te deranjez dar are ceva daca las penarul in banca sau il pun in ghiozdan mai bine?

| michelia a răspuns (pentru CRC98):

Il tii pe banca la vedere, nu in banca. Daca supraveghetorii il accepta, ramii cu el, nu e mare lucru.

| Bogdy997 a răspuns:

Cam asa o sa fie cum zice michelia. Numa eu in locul tau mi-as duce niste foi ca doara nu faci hernie cu ele. happy Am invatat ca trebuie tot timpul sa fi cat mai bine pregatit si/sau echipat. Asa tin si eu minte ca iti dau ei foi cu ceva stampila pe ele dar eu zic sa iti duci si foi de la tine.

| Kenoby07 a răspuns:

Sincer sa-ti zic nici eu nu stiu daca trebuie foaie, intreaba un coleg care da si el simulare! Dar si eu dau simulare, dar nu stiu daca trebuie foaielaughing! NU RAD DE TINE! in ce clasa esti?