| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a dat in tema sa traduc 2 pagini din cartea de franceza, este foarte mult de tradus si nu vreau sa le traduc cu google translate cai de 2 bani.Stiti vreun site cu texturile traduse?(Unul se cheama CHANGER D'HABITAT si celalalt AU SUPERMARCHE).
Va rogggg dau funda.

Răspuns Câştigător
| GigelFaraNumar a răspuns:

Din pacate nu le gasesc traduse, iar majoritatea siteurilor de traducere de pe google folosesc sistemu google translate. mai bine foloseste un dictionar

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lasa ca, la cum scrii tu romaneste, nici nu se cunoaste ca ai tradus cu Google. Ala n-o fi traducand el bine, dar macar "scrie" corect.