| stephanixx a întrebat:

vreau si eu cele mai bune site-uri de tradus online. nu google translate site-uri foarte buna ca sunt unele care traduc exact ca pe google translate.
va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| Monykpitik a răspuns:

Http://www.francez.ro/ pe acesta il folosesc si este chiar bun :)

2 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Google translate e cel mai bun. crede-ma.

nu poate un pc sa interpreteze scrisul ca un om.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Google Translate este bun doarca folosestetesi de un dictionar ca sa verifici cuvintele. La google trebuie sa mai pui si tu un predicat sau sa le pui in ordine pentru ca el nu prea o face...e usor daca stai sa te gandesti. Dar cel mai bine este sa folosesti un dictionar o data cu google ca sa poti verifica daca este corect eu asa fac la franceza.