| MaXgAn2112 a întrebat:

Nu am putut sa ajung la timp la scoala ca sa dau proba audio la engleza pentru bac si nu am mai putut sa intru la proba urmatoare. Poate cineva sa imi spuna daca o sa mai pot da?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da; doar că sesiunea viitoare. Atunci poate vei reuși să ajungi la timp - e totuși un examen FOARTE important, nu?

| MaXgAn2112 explică (pentru mihai69):

Pai un profesor mi-a spus ca s-ar putea saptamana viitoare sau dupa probele scrise as putea sa dau dar nu sunt sigur si de acea am pus intrebarea aici

| LoveSleep a răspuns:

Ai intrat în prelungiri la meciul de cs?

| MaXgAn2112 explică (pentru LoveSleep):

laughing Nu. Doar n-am ajuns la timp la prima proba pentru ca credeam ca o sa am ca la examenul digital la 12 45 dar ei au inceput la 12

| Crisstinayy12 a răspuns:

Da, și la mine a fost la fel