| mitzuthebest a întrebat:

Pe scurt, trebuie sa invat engleza happy si in special partea de writing fiidca sunt un gunoi de om si nu am invatat pana acum.Stiti ceva site-uri pentru asa ceva sau un plan cu ce ar trebui sa invat? Trebuie sa o iau de la inceput, adica cu timpurile verbale si verbele neregulate. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Http://cursuri-de-limbi-straine.blogspot.ro/

un blog unde ai de toate doar sa vrei sa inveti
ai cursuri de descarcat audio, verbe de invatat, cuvinte etc isi urez multa bafta

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://ro.duolingo.com
Here ^.^

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna, Lia. Sunt Vali, si exact raspunsul asta voiam sa il dau. Ai un vot happy

| mitzuthebest explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns happy