| mising23 a întrebat:

Pentru a depune contestatie la e.n, am nevoie de un parinte/bunica? Sau pot merge singur?

Locuiesc cu bunica doar

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te poți duce singur, ce treabă au părinții în treaba asta? Te vor pune sa completezi o mica fișă cu numele tau, disciplina la care vrei sa faci contestație și atât

| sierra1 a răspuns:

Vezi că te-au aburit puțin colegii : cererea se semnează de elev ȘI DE PĂRINTE (tutore legal)

| bmerry a răspuns:

Singur, faci cerere și o depui la secretariatul școlii de care aparții.

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

N are nici o traba cu parintii tai