| Adri2000 a întrebat:

Pentru a ține seminarii în facultăți sau licee, ce trebuie să faci? Cum se procedează?
Prin seminarii ma refer la a discuta, de exemplu, despre viața sexuală, să îi înveți câte ceva, despre lucrurile din viata de zi cu zi, despre cum să ai grijă de tine, etc!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca reusesti sa faci acest lucru, m-ar interesa si pe mine sa ma implic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca orice alt profesor, sa ai o calificare in sensul asta.

| Adri2000 explică (pentru suntserios):

Nu sunt profesor, sunt student! Am văzut și am auzit pe Adrian Niculescu ca el a ținut seminarii, dar nu stiu daca el este sau nu profesor.