| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa-mi dea cineva o harta muta cu Europa si una cu Romania? Am nevoie pentru BAC.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu gramatica nu vrei nimic? Harta muta?

| stop99 a răspuns (pentru darrio2007):

Am facut si alte greseli gramaticale in afara de o liters pusa aiurea?

| darrio2007 a răspuns (pentru stop99):

Eorupa. Si ce e aia harta muta? Si aici nu se rezolva probleme de scoala.

| stop99 a răspuns (pentru darrio2007):

Stiu foarte bine ca nu se rezolva probleme de scoala. Pentru cei necunoscatori, dar in acelasi timp aroganti, harta muta e o harta alba/goala, pe care eu trebuie sa notez orase, rauri, unitati de relief etc. Inclusiv pentru Eorupa!

| darrio2007 a răspuns (pentru stop99):

Tot pentru Eorupa?
Vai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu gasesc o strada/un oras/o tara/un continent/o planeta numita Eorupa.

| stop99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru ajutor!