| Andrei73802717159 a întrebat:

Recent doamna diriginta ne-a pus sa descarcam Microsoft teams si sa lucram pe ea.Nu inteleg de ce ar face asta cand avem zoom si e gratis.Acuma eu mi-am reinstalat windowsul si a trebuit sa ma loghez din nou pe platforma cand am incercat sa ma loghez nu mergea parola si nici nu cred ca mai stiu parola.Am fost activ 3-4 zile pana astazi.Sunt cam 20 de elevi pe o conferinta deci nu toti suntem 30 in clasa.Asa ca i-am scris doamnei diriginte si imi spune ca e vina mea.Are ceva cu mine de la inceputul clasei a 7-a.Acuma ma gandeam sa nu ma mai duc deloc pe platforma aia si sa fiu activ pe whatsapp sa trimit teme acolo mai exact.Nu am note de corigenta la nici o materie dar nici note destule nu am.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sa ceri alta parola si te loghezi pe teams. Zoom e o petarda plina de vicii de securitatelaughing