| PlayTheGame a întrebat:

sant clasa a 10 si ma plictisesc foarte rau in pauze, ziceti-mi niste titluri de carti frumoase, vreau ceva cu actiune pura fara suspans a cate 100 de pagini ca nu am rabdare, a si un magazin unde as putea gasi multe titluri Multumesc anticipat sau daca nu actiune ceva horror dar detaliat ca si cum m-as uita la un film, sau daca nu ceva medievale dar tot actiune nu dragoste si din astea, dar sa fie carti moderne nu vreau din alea galbejite pe bune. Scuzati pretentiile excesive dar sant la inceput si nu prea ma atrage cititul. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Poti incerca "Cu ochii mintii" de Hakan Nesser,
"Orasul Borcanelor" de Arnaldur Indridason,
Barbatii care urasc femeile, de Stieg Larsson,
"Printesa gheturilor", de Camilla Lackberg si
"Furtuna solara" de Asa Larsson.
Mai sunt si cartile SF ale lui Phillip K Dick, daca iti place SF-ul. Oricum, cartile care te le-am propus sunt romane politiste si sunt si un pic horror.

1 răspuns:
| PlayTheGame explică:

Sau daca nu carti tot asa de razboi dar numa razboi sa aiba, fara dragoste