| 123Stefy456 a întrebat:

Stiu ca am mai intrebat asta, dar inca nu sunt lamurita. Vreau pareri despre liceele "I.L.Caragiale", "Al.I.Cuza" si "Mihai Viteazu" din Ploiesti. Va rog, doar cei care invata acolo sau sunt siguri de ceea ce informatiile detinute. Nu vreau zvonuri, ca pe alea le aud si eu.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Eugen866 a răspuns:

In caragiale multi sau plans de profesori, dar nu cunosc. in viteazu nu am auzit lucruri de rau. insa in cuza, e teroare. mai ales profesorii.