| evelynne a întrebat:

Am o problema cu laptopul meuhappy. De aseara cand vreau sa dau volumul mai tare sau mai incet nu mergehappy a ramas dat la maxim( nici pe ecran nu apare cand vreau sa schimb volumul)... Poate sa ma ajute cineva:d?:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu, battle4u e cam idiot... lol

Da-mi un mesaj privat cu id tau si specifica: legat de volum. ca am sa inteleg eu si rezolvam prin team viewer. Ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BaTTLe4u, tu esti cocalar. Mai bine taci.

| baTTLe4u a răspuns:

Daca imi dai funda iti spunwinking

De fapt nu is baiat rau lasa ca iti spun eu.

Deci eu am windows media player pentru muzica si am tastatura Omega happy are niste tasta foarte sus mici prin care controlezi volumuwinking...
Ori cum stiu ca ai laptop... Dar stiu ca exista tastaturi speciale ls grl di maus.
Sau calea mai ujoara > cheama pe cineva sa vada ceare difuzoruwinking

| baTTLe4u a răspuns:

Abadboy nu-i vina mea ca nai auzit de tastaturawinking

| baTTLe4u a răspuns:

E na