| Sotaro324 a întrebat:

Sunt clasa a 10 a la un liceu slab si am nota 7 la purtare pe primul semestru si ma voi chinuii sa fac nota 9-10 sem 2... Oare ma pot muta la alt liceu?. daca am sub 10 la nota de purtare?. Va multumesc

3 răspunsuri:
| ciocolatata11 a răspuns:

Da te poti transfera, depinde daca vor sa te accepte liceul la care vrei sa mergi Sau iti accepta cererea de transfer liceul la care esti. În principiu e posibil

| Patrykjon a răspuns:

Ai putea sa te transferi depinde acum si de cat de mult iti dai silința! Este destul de usor sa ai nota 10 la purtare dar depinde de fiecare!
Succeshappy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cererea de transfer dar nu este sigur ca va fi aprobata de CA al liceului de transfer, nu cred ca vor elevi indisciplinati.