| MrAngelus a întrebat:

S-a putea sa mi se scada nota la purtare la 9 pe al doilea semestru (pe primul am avut 10), deci general iese 9, 50. Se poate intra cu 9, 50 la purtare la un liceu bun (de exemplu la Viteazu')? In ceilalti ani am 10 la purtare, acum' termin clasa a VII-a...

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Depinde de ce medie iti iese de admitere nu de media la purtarehappy. cinteaza media la purtare doar la calcului mediei de admitere:*

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Nota de purtare conteaza doar la liceele teologice si militare... cu placerewinking

| C8PILUcool a răspuns:

Da...