| tistis a întrebat:

Sunt clasa a XII-a si am de facut un atestat la engleza pe tema " Hotels in America". Intrebarea mea este despre ce pot scrie in acest atestat si ce trebuie sa contina el? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| VladPX a răspuns:

Trebuie sa contina toate detaliile despre hotelul/hotelurile pe care le alegi: de la preturi de cazare, numarul camerelor, marimea pana la locatie si review-uri facute de oamenii ce s-au cazat la acele hoteluri.