| Burlacu_Alex_1998_hPQE a întrebat:

Buna ziua tuturor. as dori sa mă adresez celor care au terminat un liceu cu profil tehnologic. Întrebarea mea este cum si ce trebuie sa conțină un atestat de profil? Tema atestatului este "reciclarea si selectarea colectiva". Mulțumesc tuturor celor care ma puteți ajuta.

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu e chiar răspunsul pe care il aștepți tu dar e unul destul de bun. Băiatu ( adică eu ) a terminat si el un liceu tehnologic ( drk știe cum l-am terminat si pe ala rolling on the floor da nu asta e ceea ce contează aici ) când primești rahatu ala de atestat de făcut ( îl faci degeaba daca nu știai ) automat apar si cei care sunt dispusi să-l faca pentru bani. Vezi interesează-te dacă se ocupa cineva cu asa ceva ori daca colegii au o astfel de persoană si asa iei atestatu ala fără mari bătăi de cap. Când aveam eu de făcut atestatu prețurile erau in jur de 100 de lei pe atestat cu stick, prezentare word si ce rahat mai avea el acolo că nici nu m-am chinuit să-l vad pe tot. Dacă pana la urmă chiar nu găsești pe nimeni care să-l faca pe bani pui frumos si întrebi profesorul îndrumător ( da, ai asa ceva si ala ar trebui sa iti zică ce te interesează )