| AdRiAnHo97 a întrebat:

Sunt clasa a9-a la stiinte sociale si am o mare problema cu materia "LOGICA". Va rog mult puteti sa-mi dati si mie un sfat sa pricep mai usor aceasta materie?... Mie greu rau si mai dau si teza. acum sunt la "Propozitii categorice si relatii intre ele".

MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Alphabeat a răspuns:

Salut, incearca sa iei fiecare capitol in parte si sa lucrezi in plus. La capitolele care iti pun probleme, incearca sa faci mai multe exercitii pana iti dai drumul. Nu ezita sa consulti si cateva site-uri! Succes!

2 răspunsuri:
| AdRiAnHo97 explică:

Astept si alte pareri...