| Terry87 a întrebat:

Sunt cumva printre noi persoane care sunt inscrise, sau au terminat facultatea de drept "Biotera" invatamant la distanta (ID), din Bucuresti? Daca da, as dori si eu o opinie...cum se desfasoara examenele, in ce perioada a anului se tin cursurile, cat de acreditata este facultatea etc. Mentionez faptul ca in acest moment sunt inscris la facultatea U. S. A. M. V. B., Management, Inginerie Economica, anul 4. As vrea sa ma inscriu si la "Biotera" si sa merg inca un an in paralel cu amandoua (Ingineria Economica o termin anul viitor in toamna). Eu am un serviciu foarte stabil si nu imi permit "luxul" de a face o facultate la zi, in acest moment. Daca poate sa ma ajute cineva care este inscris, sau a terminat aceasta facultate, am rugamintea sa o faca. Mi'ar fi de mare ajutor o parere a persoanelor in cauza. As putea sa caut pe 'net, dar nu are nicio relevanta...toate site'urile isi prezinta facultatile ca fiind exact ceea ce cauta studentu'. Va multumesc frumos si va doresc o seara magica!
P. S. Dau funda celui mai concret raspuns si vot tuturor persoanelor care incearca sa ma ajute happy