| Bianca88 a întrebat:

Salut tpu.sunt din iasi si anul acesta am hotarat sa optez pentru un profil cu bilingv engleza. M-ar putea ajuta cineva in legatura cu vreo organizatie care se ocupa cu astfel de meditatii sau un profesor priceput?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu sunt din iasi, nu-ti pot spune decat o ideea generala. nu am inteles exact pentru ce vrei meditatii, la o materie anume in limba engleza sau doar la engleza? daca vrei prof pentru meditatii, cel mai bine este sa incerci sa gasesti pe cineva de la scoala la care vrei sa mergiwinking fie intrebi printre colegi, prieteni, rude, colegi, ori la scoala, la secretariat. nu stiu nici ce ar insemna "organizatie care se ocupa cu asa ceva", exista firme care organizeaza cursuri de limbi straine, altceva nu cred. mult succes!