| mokijuhuijmlkoul a întrebat:

sunt din R.Moldova si am fost admis la liceul teoretic Dimitre Cantemir Iasi, in clasa a IX-a la filo simpla, as putea sa ma transfer la mate - info din prima saptamana? sau as putea sa ma transfer la mate info sau stiinte ale naturii la alte licee din Iasi din prima saptamana ca sa nu fiu nevoit sa dau diferenta?

2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Nu cred ca poti sa te transferi la mate-info...dar de ce nu ti-ai pus de la bun inceput optiunea asta

| vangaelis a răspuns:

Pai cel mai bine intrebi la secretariat, de transferat nu poti din prima saptamana.depinde si de nr de elevi la clasa in care vrei sa fii mutat sunt mai multe principii prin care fiecare liceu alege.