| VictoriaBatir a întrebat:

Sunt eleva din Republica Moldova si anul acesta ma transfer cu invatatul in Bucuresti.Sunt clasa 8-a si voi urma o scoala gimnaziala, dar pe linga asta, eu am frecventat 2 ani de scoala muzicala si anume doar de saxofon, in ce consta o scoala de muzica din Romania?
Adica in Moldova se aveam ore de 2 ori pe saptamana instrumentull si teoria.Am inteles ca aici ii total diferit,va rog mult ajutati-ma, explicati-mi cum e aici? Absolut orice detaliu, dauu funda.
Si de ce acte am nevoie.
Multumeeesc mult :*

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai reușit?