| roby23 a întrebat:

Daca am luat examenul la bac la romana si la biologie cat timp sunt valabile? De exemplu in toamna daca dau, dau doar matematica, dar in 2012 le repet toate sau doar proba la care am picat?

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca pici la 2 materii trebuie sa le dai iar pe toate. Daca spui ca iei la romana si la bio, dai numai la matrematica.Nu sunt sigura ca anul acesta mai este sesiune si la toamna.Eu am auzit ca nu mai este.Ramane de vazut! Si eu dau bac-ul anul acesta.Bafta in continuare!

| ToxicDump a răspuns:

Eu asa stiu ca odata ce ai dat un examen si l-ai trecut, l-ai trecut si trebuie sa redai numa din materia care ai picato, numa daca tea prins copind atunci trebuie sa redai tot in 2012, Apropa, nu cumva poti sa redai examenul in toamana?