| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce.am trecut a9a. Media mea de admitere este 7.15. Un profesor mi.a zis ca pot intra pe locuri speciale de rromi daca vreau sa intru la liceul dorit. Liceul dorit are media de intrare 9.00 mate info intensiv info.Si nu stiu daca o sa fac fata. M.am bagat pe mate info din cauza informaticii. Cu matematica mai greu dar ma descurc cat de cat. Imi puteti spune daca am facut o greseala?

Răspuns Câştigător
| Cojocaru_Iustina_1998 a răspuns:

Nu, nu ai făcut o greșeală. Dacă îți place info și te descurci așa.cât de cât cu matematica, e bine. Ține-te tare de la început ca să fii la nivelul clasei. Astfel, vei reuși. Mult succes și vacanță plăcută în continuare! big grin

1 răspuns:
| AndRobert a răspuns:

Salut! Indiferent ce esti rrom esti doar un Om! Intri unde vrei tu, daca media ta de admitere este 7.15 poti intra undeva cu media 7.00 depinde de liceu si profil...