| 10Bubico a întrebat:

Unde este Liceu de Politie unde sa te duci dupa ce termini clasa a VIII-a?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu exista licee de politie in Romania dar te poti duce la un liceu militar, "Dimitrie Cantemir" din Breaza, "Mihai Viteazul" din Alba Iulia sau "Ştefan cel Mare" din Câmpulung Moldovenesc.

1 răspuns:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Exista liceuri militare, dar se intra pe baza de admitere, nota de la evaluarea nationala si media anilor V-VIII. Mult succes! Funda?