| kristyiy a întrebat:

Dupa clasa a noua te duci deodata la academia de politie sau trebuie sa inceti la liceu.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bineanteles.Ajungi direct ministru de interne.Pe ce lume traiesti? Trebuie sa termini liceul.Si apoi Academia de Politie.Dar trebuie sa fii bun.Si la invatatura dar si la conditia fizica.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Faci liceul apoi dai acul îl iei şi te înscrii la Academia de Poliţie. Trebuie să cunoşti română şi istorie.
Pa!

| CryForYourLove a răspuns:

Hmm..se pare ca tu chiar vrei sa faci academia aia caci e a nu stiu cata intrebare legata de ea...