| AntonyoXXL a întrebat:

va rog imi spuneti un site care sa imi arate analizele pentru cuvinte va rog din suflet sa ma ajutati ca sunt cam bou si nu stiu sa analizez

Răspuns Câştigător
| JollyLulu a răspuns:

Incearca aici:http://www.referatele.com/......ferate.php

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Meriţi o notă mare la conştiinţă civică şi autocritică. Să treci asta şi în viitoarele tale CV-uri.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu am un raspuns pentru tine dar imi place intrebarea ta :d imi aduce aminte de mine laughing) baftawinking

| giorgyana99 a răspuns:

E totusi un inceput ca recunostilaughinglaughing scrie pe google analiza morfologica si ii cv pe care trebuie sa il descarci
Funda?

| bya2011 a răspuns:

Spune-mi cuvintele si ti le dau inapoi analizate :*winking