| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet spuneti-mi si mie de unde imi pot comanda pastilele slimdown sau angel slim. va rog enorm vreau sa mi le iau cat mai repede. nu le-am gasit pe okazii.ro sau la farmacii online, iar pe forumuri unde se zice site-ul numai mere. va rog ajutati-ma ca numai stiu unde sa caut. fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danutza_2917 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti incearca asta http://aloeveraforever.ro/cum-am-slabit-35kg. Bafta!