| Pangarus a întrebat:

Vreau cateva informatii despre Che Guevara, am cautat pe wikipedia dar imi da pagini intregi.
Am vazut multa lume cu tricouri cu el si vreau sa stiu ce a facut in viata si cat de important a fost.

Raspunsul care ma lamureste cel mai bine va primi funda. Multumescbig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un revolutinar argentinian. Unul dintre cei mai mari revolutionari din istorie.A calatorit foarte mult. El era un anti-american convins ca sa zic asa.

| destiny90 a răspuns:

Pai si tu ce doresti de fapt?!, daca pe wikipedia iti e lene sa citesti aici nu crezi ca va trebui sa faci tot acel-asi lucru?!

| Pangarus explică (pentru destiny90):

Nu te-am obligat sa ma ajuti...doar aveam nevoie de cateva repere esentiale despre el in cateva randuri.