| TsonPing a întrebat:

vreau sa cumpar 2 carti dar nu am gasit nicăieri disponibile
1. HTML5 si CSS3
2. PHP & MySQL si Java Script
Vreau sa fie in limba romana, stiti un site de unde pot sa cumpar?
Si separat daca se poate doar HTML5 sau doar CSS3 astea 2 ma intereseaza cel mai mult (HTML5 & CSS3).
P.S Nu am bibliotecii in apropiere prin e la 70 km. Da am gasit si in limba romana dar nu au fost disponibile.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti pe eMAG / elefant.ro destul carti de genul.

De ce ai cumpara carti cand exista sute de tutoriale onlie?

Si de ce vrei sa inveti in romana? Programarea si tot ce tine de web se invata in engleze daca vrei sa nu se piarda din informatie.