| LWikErR a întrebat:

vreau sa ma lamuriti cu ceva, se vor baga camere de supraveghere la examenul de admitere la liceu?

Răspuns Câştigător
| ATS a răspuns:

Mai oameni, nu se vor baga. Tata e profesor, stiu ce vorbesc, si s-a spus foarte clar acum cateva zile, iar de atunci se tot repeta, camerele sunt pentru bacalaureat.

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa fie bagate pana acum, deci nu se pune problema cu "se vor baga".

| ATS a răspuns:

Nu. Camerele de supraveghere sunt pentru cei din clasa a XII-cea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se vor baga sad e lege, doh!

| LWikErR explică:

Da asa zic si eu, deoarece ministru educatiei nu a vorbit nimic ca se vor pune si la noi doar pentru cei la bac.
Sincer nu au cum sa bage. 1.Nu au banii necesari 2.chiar daca ar imprumuta camerele de se pun la bac nu au gand se le mai monteze lor doarece au exact dupa noi bacul

| Pitiiics a răspuns:

Nu, nu se vor băga. Stai liniştită happy. Dar oare în orice judeţ e acelaşi examen în clasa a 8a thinkingbig grin

| Papusik a răspuns (pentru Pitiiics):

Da, in toate judetele se da acelasi subiect

| Pitiiics a răspuns (pentru Papusik):

Şi toţi elevi dăm examenul de admitere în acelaşi an?big grin. Eu mă gandesc pentru la anul`laughing.

| Papusik a răspuns (pentru Pitiiics):

Nu prea am intles intrebarea... Dar iti pot raspunde doar ca toti elevii din clasa a 8a de anul acesta dau un singur subiect. elevii din clasa a 8a de la anul viitor vor da tot un singur subiect, dar altul decat anul acesta.

| Pitiiics a răspuns (pentru Papusik):

Asta vroiam să ştiu multumesc happy.

| Pitiiics a răspuns:

Scuze puppy dog eyes.laughing.

| turasel a răspuns:

Daa sad