| rumi36 a întrebat:

Salut TPU!, vreau sa ma transfer din clasa a-10-a la alt liceu dar am 4 absente nemotivate in septembrie si nu le mai pot motiva pentru ca au trecut deja 28 de zile, se iau in calcul la transfer?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de Consiliul de administratie a liceului de transfer, poate sa le ia in considerare sau sa nu le ia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

4 absente nemotivate nu te afecteaza cu nimic.
Unii foloseau metoda "transferul" de la un liceu la altul, tocmai pentru a scapa de absente. Nu-ti fa probleme pentru atat.

| vodami92 a răspuns:

Nu prea poti!