| motanelu03 a întrebat:

vreau sa ma transfer la un alt liceu si vreau acum nu intre semestre pot sa ma transfer raspuns rapid dau fundawinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce clasa esti. Daca esti cl. a IX-a nu te poti transfera in timpul semestrului. Daca esti in oricare alta te poti transfera, bineinteles daca transferul iti este aprobat de Consiliile de administratie a celor doua licee si cu sustinerea unor eventuale diferente daca schimbi profilul. Daca esti in cl. a IX-a va trebui sa ai si media de intrare mai mare decat a ultimului intrat la liceul unde vrei sa te transferi. Numai bine!

1 răspuns:
| adrian972 a răspuns:

Da te poti transfera numai daca liceul la care esti acum iti va da transferul si sa fie cel putin 20 elevi inregistrati in catalog, ca sa ti se poata aproba transferul!