| AnoNiM61999 a întrebat:

Trec clasa a 8-a ce caiete de vacanta sa imi cumpar?

Răspuns Câştigător
| Lalaland5818 a răspuns:

Eu am terminat clasa a8-a si cel mai mult m-a ajutat(pentru evaluarea nationala) culegerea de la delfin (pentru romana) sau cea de la art, doar ca aceea este mai complicata, iar pentru mate am avut o culegere de la paralela 45. Toate culegere mentionate mai sus au si parte de teorie.
Bafta la examen!
Sper ca te-am ajutat.

| AnoNiM61999 explică (pentru Lalaland5818):

Ai putea sa ma ajuti si cu un link?

2 răspunsuri:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Nu caiete de vacanta ar fi cel mai recomandat, ci culegeri cu teste pentru evaluarea nationala, eu mi am luat si la romana si la matematica, la romana stiu sa le fac pe toate, iar la matematica rezolv tot in afara de geometria in spatiu. cele ami bune edituri sunt paralela 45 si sigma.