| qawsedrf123 a întrebat:

Salut tuturor. Eu sunt clasa a9-a si din sem. 2 vreau sa ma transfer la un alt liceu ( arte; profil : arte plastice ). Intrebarea ar fi urmatoarea : Dupa ce depun cererea de transfer, actele respective, in ce perioada dau examenele de diferenta? Inainte de inceperea semestrului 2 sau in timpul / sfarsitului semestrului 2? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Eu m-am mutat de la bio-kimie intensiv engleza la turism si alimentatie si nu am dat nici un test.Cred ca testele le vei da la inceputu semestrului 2.Succes!

| xooxMizzz a răspuns:

La inceputul semestrului, asa stiam euwinking bafta...