| DeeDeeXD a întrebat:

Hei! Sunt în clasa a 9-a şi vreau să mă transfer la sfârșitul semestrului al 2-lea, la un alt liceu, tot pe profil uman.
Care sunt actele necesare pentru transfer? happy

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Nu-ti trebuie "acte" pentru realizarea unui transfer caci, daca transferul va fi aprobat, documentele tale scolare se transmit intre cele doua scoli fara implicarea ta. Singurul "act" de care ai nevoie este cererea de transfer APROBATA de catre Consiliul de administratie al scolii la care doresti transferul.