| qNotorious08 a întrebat:

Unde pot gasi notele cu care s-a intrat anul trecut la Facultatea de Arhitectura Navala din Galati? Am media 8, 68 la BAC, credeti ca pot intra la buget?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cauta pe site-ul lor, acolo trebuie sa apara in mod normal.

| qNotorious08 explică (pentru Aasdfghj):

Nu gasesc... Am încercat.

| RainbowD a răspuns:

Salut. Încearcă pe pagina facultății la rubrica rezultate admitere (din anii anteriori). De obicei ar trebui să afișeze acolo notele cu care s-a intrat.

| eckblume a răspuns:

Probabil din cauza GDPR nu se mai gasesc rezultatele. La buget poti intra si cu 8, 68 insa tine si de ceilalti candidati. Daca in general e batalie pe acele locuri s-ar putea sa fie altii cu medii mai mari. Nu poti sti exact. Mai repede gasesti raspunsuri pe Facebook. Intrebi pe un grup de admitere pentru facultatea asta si vezi ce vor raspunde ceilalti.