| IZZI2233 a întrebat:

Salut,vreau sa ma duc la o facultate de kinetoterapie,dar nu stiu daca este mai bine sa merg la facultate de medicina, sau la facultatea de fizica si sport.Ai sanse mai mari de angajare daca ai terminat la medicina?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

La cea de medicina, evident. Asta daca vrei sa faci treaba, nu doar sa aduni diplome inutile.

| IZZI2233 explică (pentru Oana92):

Ai terminat acolo, sau ai prieteni care au facut BFKT-ul?

| Oana92 a răspuns (pentru IZZI2233):

Nici una, nici alta. Dar m-a tentat la un moment dat ideea si m-am interesat. Nu exista termen de comparatie intre ele.

3 răspunsuri:
| Sarada a răspuns:

Daca iti place sa fii medic si sa ajuti pe altii fara sa le eai mita atunci asata iti va aduce mult scces in viata iar daca no sa vreai toate astea atunci degeaba inveti daca te vei starui totul o sa fie bine sper ca te-am ajutat cu ceva