| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa ma transfer la un alt profil din liceul meu, sunt la mate info si vreau la stiinte sociale, pentru ca nu ma descurc la materiile de baza de la mate info, am scos media 7.17 si ultima medie la socio este 7.18, credeti ca se poate cu o diferenta de 0.01?

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

Da, doar ca va trebuii sa dai diferentele la mai multe materii.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti transfera doar in vacanta de vara, cu conditia ca media ta de promovare a clasei sa fie cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa unde vrei sa te transferi si cu reusita la examenele de diferente.

| Raducons a răspuns:

Se poate, dar gandeste-te bine ce avantaje o sa ai, si daca nu mergi mai departe ce o sa iesi.