| Senior0008 a întrebat:

Am sa trec direct la subiect sa nu va plictisesc. Am trecut in clasa a 9 a si sunt la profilul stiinte sociale si as vrea ca in semestrul al 2 lea sau clasa a 10 a sa ma transfer la profilul mate-info. Mai intai vreau sa va intreb daca se poate face transferul si cum si in al doilea rand nu mai sunt locuri dar daca am media mare ma poate primi liceul respectiv? ultima medie a fost 9:02 eu sper sa am 9:30 exista sanse de transfer?+ca deja ma pregatesc la mate si info

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Din cate stiu eu daca ai media mai mare decat cea mai mica cu care s-a intrat la mate-info poti face transferul, dr daca nu mai sunt locuri nu cred ca functioneaza. Orcum poti incerca, eu sunt la profil economie iar dupa un an, chiar daca eram 30 de persoane in clasa tot s-a mai putut trensfera cineva.Prin urmane merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut.Succes! :*