| IIIIIIIII a întrebat:

Vreau sa-mi depun dosarul pentru admitere la politehnica si pur si simplu nu gasesc unde pot sa fac asta pe site, m-am uitat si pe site-urile individuale ale fiecarei facultati si tot ce am gasit au fost informatii si un link care duce pe "platforma de admitere" dar acolo sunt tot informatii. Daca poate cineva sa ma lumineze as fi recunoscator si daca va intrebati de ce intreb aici si nu sun la ei este din cauza ca as putea gasi aici solutia fara sa ma fac de ras la telefon. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Scuze dar e o varza totala ce e acolo. Abia am inteles ceva. Si credeam ca la mine la facultate e greu...rolling on the floor) deci am inteles ca ar trebui sa intri aici: https://admitere.pub.ro/Admitere/site/infogen si alegi specializarea si vezi pentru fiecare ce trebuie sa faci pentru inscriere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la ei și întreabă. Îți vor explica. Asa stai sigura ca ai făcut totul bine

| christall a răspuns:

Https://admitere.pub.ro/Admitere/site/infogen
Cauta telefonul facultatii care te intereseaza si suna. E cel mai sigur.