| Mihai32212 a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu niste pareri despre liceul dante alighieri din Bucuresti. Cum sunt profesori, scoala,?:d Multumesc

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Aia de italiană, e nebună, atât îți spun laughing

| HeyScandura a răspuns:

Mda... Daca vrei sa dai de cocalari si pitipoance aici e locu unde trebuie sa viihappy sunt si persoane ok, dar marea majoritate sunt manelisti. Si roaga`te sa nu o ai pe Ionescu Zinica la romana/ latina :3 pe noi ne-a terminatlaughing Sau pe "domnisoara" Hlevca aka diriga la istorierolling on the floor numai in 3 te tine.

| Deea852 a răspuns (pentru HeyScandura):

Aiaiaiii! Am pus-o daca dau de eilaughing