| andreirapid a întrebat:

Salut, vreau si eu detalii despre liceele Vianu si Madgearu din Bucuresti!

3 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Pai vianu are numai profil real mate-info, are 252 de locuri, ultima medie 9.42, 4 clase de intensiv informatica din 9 clase iar madgearu are 308 locuri, 9 clase de economic cu ultima medie 8.78 din care 1 clasa intensiv engleza, si 1 intensiv franceza mai are profil de turism si alimentatie 2 clase ultima medie 8.86

| andreirapid explică (pentru StefiM):

Mersi, tu unde mergi? Am vazut ce esti nascuta in 97!

| andreirapid explică (pentru StefiM):

Dar ce mi-ai dat tu sunt niste date, eu vreau sa stiu cum e acolo, ceva adevarat, de ex.( am un coleg si acolo e misto pentru ca... )
Si eu stiam cate locuri are Vianu si ca doar profil Mate-Info!
Dar totusi mersi pentru osteneala!