| Rapanon23251 a întrebat:

Salut, zilele acestea am dat examenele de diferenta pentru a ma muta dintr-un liceu in altul.Stiti cumva daca din rezultatele de la cele 3 examene pe care le dau se face o medie sau trebuie sa iau minim 6 in toate.Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta media la toate materiile la examenele de diferenta, important este ca la fiecare materie sa fi obtinut cel putin media 5 (proba scrisa plus orala impartit la 2).