| MyNameIsEarl a întrebat:

Cine imi spune zilele in care se dau rezultatele la examene/contestatiile/perioada de inscriere la liceu si ce mai este necesar are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Pe 24 iunie se afiseaza rezultatele la examene pana la ora 14, iar pana la ora 18 se depun contestatiile.
Pe 27 iunie apar rezultatele de la contestatii, pe 28 se face un clasament pe judet al elevilor cu notele de la examene, pe 29 si pe 30 se completeaza optiunile pentru licee. De pe 15 pana pe 20 iulie se depun dosarele la care ai fost selectat de pe calculator. Asta afli pe 5 iulie.
Sper ca ti-am fost de folos...