| Tent_Samuel_1998 a întrebat:

Am o intrebare urgenta si vreau un raspuns daca se poate cat mai rapid.
Am completat de curand acel tabel pentru admitere la liceu! Acum am intrat la un liceu de care nu sunt multumit!
Vreau sa stiu daca as putea sa ma transfer la un alt liceu chiar acum inainte de a incepe scoala.
Precizez ca am media de admirete 9.46 iar ultima medie de la liceul cu profilul unde vreau sa ajung este 9.27...Ce credeti, exista vreo posibiliate de a ma muta sau trebuie sa astepti pana in sem. 2?

2 răspunsuri:
| MoreFun a răspuns:

Dupa cum am inteles, daca dupa aproximativ 2 saptamani nu te prezinti sa te inscrii in liceu, in locul tau vine altcineva. Deci asa poti scapa usor de locul nedorit, dar mai intai informeaza-te
Daca vrei sa te inscrii la un alt liceu, se poate. Dar doar daca au mai ramas locuri libere in clasa. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai daca media ta este 9.46 atunci ar fi trebuit sa intri acolo unde ai vrut, nu pot sa imi dau seama cum de nu ai intrat unde ai vrut thinking
Oricum mai bine te duci si intrebi la liceu, ma bine asa happy