| phpmyadmin123 a întrebat:

Salutare! Am si eu o intrebare legata de profilul matematica-informatica. Programa lor pe partea de matematica este diferita fata de un liceu care nu este real? La ce se refera "M1"? La greutatea exercitiilor? La materia parcursa, la dificultatea materii in sine? Daca as intra pe o academie, sa zicem khan academy, si as selecta matematica, as face matematica de mate-info sau o generala?
O zi frumoasa!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Daca as intra pe o academie, sa zicem khan academy" - aia NU e academie, e un fel de pepsi-cola!

M1, 2 sunt specifice profilului real. Tu vrei la uman?