| Ionutzz123 a întrebat:

Salutare.
Am terminat liceul si caut o scoala pentru specializare in meseria de electrician daca stiti sau ati auzit spuneti-mi si mie happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Arad a facut taicameu, si statea in Brasov acum poate e si in orasul tau daca nu vezi in google probabil se mentine acum in Arad sau alta locatie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, ar trebui să GHICIM în ce localitate? =))

Bănuiesc că vrei o Şcoală Postliceală; dar, poţi face şi un curs de calificare :)
Vezi la linkul :
https://www.google.ro/#q=%C5%9Ecoal%C4%83+Postliceal%C4%83+electrician

Toate cele bune.