| Petre_Daniel_2002 a întrebat:

Salutare asi dori sa ma inscriu la profesionala dar nu stiu ce imi trebuie ca sa ma inscriu si am intrebat alti prieteni si au zis ca trebuie sa ma inscriu mai de vreme ma poate ajuta cineva sa imi zica ce acte imi trebuie si cant si cum trebuie sa ma inscriu?

Răspuns Câştigător
| Fancyuiop a răspuns:

În perioada 12-13 iunie se eliberează fișe de înscriere pentru înv. profesional. Te duci la secretariatul școlii și vei primi de acolo mai multe informații.

| Petre_Daniel_2002 explică (pentru Fancyuiop):

Dar nu trebuie sa ma inscriu mai de vreme si ce acte trebuie sa depun?

| Fancyuiop a răspuns (pentru Petre_Daniel_2002):

Te duci la secretariat și vei fi lămurit, îți trebuie și un dosar da, cu acte gen: buletin, certificat de naștere etc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi aici calendarul admiterii:
https://www.edu.ro/......7_2018.pdf