| Ionela990 a întrebat:

Ce credeți ca ar putea sa pice la simulare și la examenul de bacalaureat din iunie la subiectul al III-lea? ( clasa a XII -a, profil uman ) va rog, fără răspunsuri gen "fata"...

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca vrei sa inveti ceva la intamplare pentru ca nu iti ajunge timpul sa inveti tot iti sugerez sa inveti de acolo unde se deschide cartea, ai mai multe sanse sa nimeresti ce se da decat daca intrebi pe TPU, unde vei obtine o multime de pareri care nu au la baza o informatie clara.

| Samariteanul a răspuns:

''Fata'' nu-ti mai face griji ca ai timp sa le inveti pe toate pana atunci.

| Kogaion a răspuns:

Cei care nu au invatat...